slovan.4fan.cz

Oficiální DF HC Slovan Ústí nad Labem

Uživatel: nepřihlášen
Pro vkládání příspěvků do tohoto fóra se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat
Od: pua
Datum: 27.3.2017
Čas: 21:55:35

8-) věřím pánové ve všechny vaše varianty … Dalo by se asi vymyslet lec jaké dobré řešení, ALE, jen tak lobbing prostě neporazíš........ Bohužel tak to v této republice chodí a nejen v hokeji !! A jinak , jak se líbil KTO v Teplicích…?

Od: alims
Datum: 27.3.2017
Čas: 17:01:25

https://sport­.aktualne.cz/…0259060­4f2e/?…

Od: Severočech
Datum: 27.3.2017
Čas: 10:09:31

Udrží se Pardubice a Vary, které to pak prodají Kladnu. To bude sranda. :)


Každopádně Jihlavě by se muselo povést něco jako Olomouci, tedy uhrát to euforií. Šanci tam cítím nejmenší, ale necháme se překvapit, jak jim zahraje hlava, to bude ostatně důležité u všech mančaftů.
Vary měly sice v poslední době celkem formu, ale ruku na srdce – v jaké konkurenci? Tam už to měli všichni na salámu, na druhou stranu je sympatické, že to alespoň někdo vzal trochu prestižně.
To Pardubice to odklouzaly stejně jako téměř celou sezonu a přestože mají nejhokejovější mužstvo, řekl bych, že se budou hlavně zpočátku poměrně divit, je otázkou, jak se z toho vzpamatujou. Jsou pro mě největší neznámou stran toho, jak se toho chopí, myslím, že jsou tady reálný varianty jak válce, tak totálního výbuchu, to bude zajímavý.
A Budějky, no. Fandím jim nejvíc, je tam znát natěšenost, ale zajímalo by mě, jak dalece je play-off připravilo, přijde mi, že příliš ne. No každopádně se na to fakt těším. :-)
Mira: Zejména ta myšlenka „finalistů proher“ se mi velmi líbí. :-D Ale jo, je to dobrá varianta, sice si myslím, že 14 a 14 už je prostě moc, ale ten herní systém by mě teda velmi bavil. :_?

Od: ota
Datum: 27.3.2017
Čas: 09:30:13

Abychom nebyli překvapeni, jak do baráže vlítnou Vary. Jejich forma v poslední době je výborná, osobně tipuji, že se extraligisté zachrání, nechce se mi totiž věřit, že by mohly Pardubice sestoupit. A hlasuji pro systém 10+10 s přímým postupem a sestupem.

Od: Mira
Datum: 27.3.2017
Čas: 09:12:26

Severočech: pěknej článek. A pokud bude baráž jako vloni, tedy, že Jihlava je vlastně takové „béčko“ Varů, tak půjde vlastně jen o souboj Budějc a Perníkářů…
A co se týče počtu týmů, tak 10 – 12 v obou nejvyšších ligách je ideální. I s těmi 12 by to svůj náboj mělo. Ještě by mohlo být, že při počtu 14 + 14 by se mohlo hrát tak, že v extralize by se nehrála skupina o udržení a v pralese by se k tomu po základní části přiřadilo prvních šest týmů. Všichni by si po 52 kolech zahráli každý s každým (18 kol) a první čtyři týmy by příští sezónu hráli extraligu. Zbylých 8 týmů z pralesa by si vyřazovacím způsobem zahrálo playout a oba „finalisté“ by sestoupili :-D

Od: Johny
Datum: 26.3.2017
Čas: 10:59:07

Víte o tom, že číslo 20 nesmí žádný hráč Slovanu nosit? Vyřazený ho má legendární Čestmír Kodrle.
http://www.se­veroceskydenik­.cz/…o-klubu.html

Od: Mahoney
Datum: 26.3.2017
Čas: 00:40:35

Baráž by měl hrát předposlední s druhým a poslední/první dolů/nahoru. Když vezmu v potaz čistě sportovní stránku, nic spravedlivějšího mě nenapadá. To ostatní jako bludy o uzavírání soutěží, finské cesty atp… to všechno je podivná a na každej pád špinavá politika, který nerozumím a rozumět nechci :-?

Od: Severočech
Datum: 25.3.2017
Čas: 19:10:33

Proč je baráž zajímavější než boj o titul (a přesto bych ji zrušil):
http://www.ces­katelevize.cz/…h-ji-zrusil/

Aneb nekonečná, marná, tedy nekonečně marná propagace systému 10 plus 10, tedy ještě jedna ze zahrádky, pokud byste dovolili.

Celkově mi jsou semifinálové dvojice Hradec – Brno (kupci) a Liberec – Chomutov (Sudety) tak nějak lhostejný, ale na tu baráž, na tu jsem fakt zvědav, to vám povím.

Od: pua
Datum: 25.3.2017
Čas: 00:26:27

8-) tak to Kladnu nezbývá nic jiného, než to koupit. Vary se udrží jen je otázkou, kdo z pralesa postoupí. Ona totiž Jihlava má psychicky dost navrch a Budějky musí !! Otázka zní, co udělá Jihlava pokud postoupí do e-ligy ? Prodá? Neprodá ?

Od: alims
Datum: 24.3.2017
Čas: 19:56:01

tak na podzim přijede zase, kdysi před spoustou let, eligové Kladýnko. Ti budou muset eligu koupit jako Brno, jinak se tam asi už nikdy nedostanou :-D

Od: buten
Datum: 23.3.2017
Čas: 00:26:03

Koroptev: To je jedno, hlavně, že střílí góly :-D

Od: Koroptev
Datum: 23.3.2017
Čas: 00:10:36

Butene, je to záložník. Ale dostali mě ti jeho kamarádi. No nic. Ať se mu daří. Je fakt dobrej.

Od: buten
Datum: 23.3.2017
Čas: 00:05:45

Fotbal pěkný, větší chuť druhé jedenáctky rozhodla :_? Plzeňáci si udělali radost a Jankto bude už brzy oporou repre :_? Na rozdíl od ostatních útočníků se se zakončením nemaže 8-)
Jen mě zklamal počet diváků – oficiálně vyprodáno, v reálu boční a protilehlá tribuna poloprázdné :-?

Od: Koroptev
Datum: 22.3.2017
Čas: 23:25:03

Fotbal dneska…druhý poločas super. Jankto bude hvězda. Jen jsem nepochopil rozhovor s ním na isportu.

Od: vosky
Datum: 22.3.2017
Čas: 14:35:37

Usm, já Chomoutům nepřeju už z podstaty. Začalo to před lety, prodejem ligy do Chomutova, následně excesy se zhasínáním světel a nakonec s chováním jejich agresívních a tupých fanoušků. Nemám je rád a postup přes Třinec jim nepřeju.
Zkrátka, nemám je ani trochu rád. :_!

Od: despy
Datum: 22.3.2017
Čas: 14:32:26

Ja se obavam, ze s ohledem na posledni dotaci od mesta si muzeme o zahranicnim sponozorovi nechat tak akorat zdat. Ale nevim jestli se to vztahuje na hokejovou sezonu, nebo kalendarni rok (coz je pravdepodobnejsi).

Od: Usm
Datum: 22.3.2017
Čas: 08:22:24

to já Chomutovu tedy nepřeju – ne, že by mi vadil, momentálně mám k němu neutrální postoj, ale bude mi vadit vždy ten tým, kde bude arogantní a odsouzený Růžička :_!

Od: pua
Datum: 21.3.2017
Čas: 20:23:17

8-)to sedy, pokud vyjádření toho co si myslím, slušnou formou je nadávání, tak jo, suprr. Jen mi to trochu osvětli co je tam špatně. Co není pravda.Jinak si myslím, že obchodní odd je dosti silné, aby ještě nejakého sponzora i mimo UL či ĆR přivedlo. A věř, že pokud sponzor bude vidět jak se tady zvedá úroveň hry a cíle, tak přijde. Tak jako diváci.Jistě máme naše lidi, kteří krouží po nižších soutěžích a monitorují hráče co by se do budoucna hodili.
A takovej postřeh pro Severočecha, myslím, to co se Ti líbí na Chomutovu, je ta zarputilost, dobře natrénováno a z toho vyplívá celoplošná hra s tlakem do brány soupeře. Vyplívá to taky z toho, že mají nejen dobrý bruslaře, ale i vysoký a robustný hráče. Ale to je jen můj osobní názor.

Od: Sedy1970
Datum: 21.3.2017
Čas: 15:13:31

Severočech: Junioři byli fajn :-)
S Třebíčí byli mnohem lepší, ale nedávali góly. S Porubou poměrně vyrovnané utkání a dávali góly :-)
Jinak to bylo dost o individualitách a myslím si, že by se dvě nebo tři jména mohli objevit v áčku příští sezonu. Je tam vidět ještě nesehranost, kdy jeden se rozjede, nahraje a čeká přihrávku zpět a ono nic :-) nebo naopak rozjede se, přihraje a místo aby pokračoval, tak zůstane stát a kouká co bude. I to pobaví :-) Občas najivní chyby a to k tomu přece patří :-)
Co mi tam vadilo, že bylo málo lidí a tak jsem musel poslouchat nesmyslné výkřiky rodičů směrem k rozhodčímu, soupeřům i vlastním hráčům a občas je to k pláči, protože se chovají, jako když nemají mozek. Jeden příklad za všechny, náš hráč narve soupeře na manťák a maminka ječí jak smyslů zbavená, že to je super. Vzápětí je stejně vražen náš hráč na manťák a stejná maminka se dožaduje pomalu popravy a vyloučení protihráče nejlépe na zbytek života z hokeje. A k tomu výroky k rozhodčímu od ní, kdy ču… bylo asi to nejslušnější, co z ní vypadlo a aby toho nebylo málo, tak jsem se jí zeptal, zda je to nutné a byl jsem posazen na úroveň rozhodčího :-) dále jsem byl seřván, že když fandím hostům ať jdu jinam a já vůl tam byl v dresu Slovanu :-):-):-)
Podle mě obrovská chyba je uzavřená liga juniorů a kdo ví, co bude s touhle soutěží dál.
Ale bylo vidět, že kluci na obou stranách makali.
Jinak celkový dojem byl dobrý a hlavně dvě parádní neděle ve společnosti super lidí, co spolu chodíme :-)

Od: Severočech
Datum: 21.3.2017
Čas: 09:16:49

Hlavně mě teď hrozně rozesmívá nasranej Kýhos, to se neomrzí. :-D

Od: Mira
Datum: 21.3.2017
Čas: 07:44:14

Severočech: výborně napsáno :_?
A přiznám se, i já tomu Chomutovu ten postup docela přeju…

Od: Severočech
Datum: 20.3.2017
Čas: 20:59:14

Sedy1970: No a jaký to bylo? Ti junioři? Já na nich nebyl už ani nepamatuju a je to hrozná ostuda, ale co si pamatuju, vždycky to býval vlastně docela zábavnej hokej..

A musím se tu k něčemu přiznat, protože mě za to trochu bere stud – já snad trochu fandím Chomutovu proti Třinci. Nevím, kde se to ve mně bere. :-)

Taky mě dneska potěšily Budějce. Něco mi říká, že letos by jim to mohlo klapnout, jsou v laufu, Vary budou nebezpečný, ale Pardubice mi přijdou opravdu v mimořádný depresi.

Jo a něco o první lize, jejím rozšíření a uzavření odspodu, jestli to neurazí. ;-)
http://www.ces­katelevize.cz/…mem-prenosu/

Od: Sedy1970
Datum: 20.3.2017
Čas: 14:18:46

Severočech: Patřím ke skupince Švábíků a jsme to samé :-)
Bereme to jako kulturní zážitek a dobře se bavíme. Ano, je pravda, že bychom moc rádi zažili opět postup do extraligy, ale jseme vděční i za to, co Slovan hraje nyní.
Včera jsme byli i na juniorech a bylo to příjemné zpestření, teď jen přečkat tu dlouhou dobu do srpna :-)

PUA: Jak je jednoduché nadávat, co ale zkusit něco udělat? Doporuč sponzora nebo lépe, sežeň :-)

Od: buten
Datum: 19.3.2017
Čas: 14:11:29

Tak biatlon úspěšně skončil.
Jen opět velká škoda těch posledních ran – včera Moravec, dnes Šlesingr a Vítková..Mohly to být další stupně vítězů. Alespoň mají co trénovat na léto. Jinak parádní závody :_?

Od: Severočech
Datum: 18.3.2017
Čas: 13:30:08

pua: Hehe, to „pivo s kulisou hokeje“ je přesný. :-)
Ale já s tím teda nemám příliš velkej problém. Jistě, hrozně se mi stýská po zápasech, kdy to člověk prožíval od začátku do konce a z hokeje odcházel úplně zdrchanej, ale spokojenej. Jak musí bejt taky krásný hrát současnej formát baráže (a postoupit), tohle štěstí jsme bohužel neměli. A plnej fandící stadion mi taky chybí.

Na druhou stranu i to pivo s kulisou má něco do sebe. Já teď chodím rád na hokej, nestojím frontu na pivo ani na hokej, můžu si sednout, kam chci, ten hokej furt ještě má nějakou úroveň, a když nemá, můžu si v klidu povídat s kamarády či s taťkou a usrkávat pivo. Beru to jako takovou příjemnou rekreaci, která mi čas od času za osmdesát korun naprosto stojí. A vlastně je mi to milejší, než bejt neustále kontrolovanej, šacovanej na vstupu, kdy si nemůžu vzít s sebou ani lahev s vodou a zabaví mi deštník, kdy za přestávku nestihnu pomalu ani záchod a hnusné pivo stojí čtyřicet a více korun. Teď máme takovej svůj zaprděnej klídek, kterej jsem si docela oblíbil. Z toho plyne, že budu-li mít s kym chodit a dokud budou čepovat obstojného Březňáka, kterého si budu moct usrkat, na Slovan budu chodit i na podprales, nedej Bože.
Ale stejně dobře chápu, že jsem spíš výjimka a abychom se dočkali solidních návštěv, musel by se tu hrát hokej hodný krajského města. Což se nyní, a teď se na mě, pánové, co jste se zasloužili alespoň o toto (a ani hráči), prosím, nezlobte, v Ústí nehraje. Nu a na tým bez ambicí nikoho nad plán nenalákáme.

Od: Johny
Datum: 18.3.2017
Čas: 09:38:14

tak peníze na extraligu nemají, takže ano, bude to zase stejné. šmudlat kádr na průměr první ligy a když budeme sedmí, osmí, tak si budou říkat, jak to byla skvělá sezona. bohužel. neni sponzor, majitel, a s tímhle žádné vyšší ambice nebudou

Od: ota
Datum: 18.3.2017
Čas: 09:09:53

To: pua Až sežene Slovan silného sponzora, pokud máš možnost, tak pomoz!, tak může chtít něco jiného, než v současné době. To by mohl nalákat zpět své odchovance, nebo hráče, kteří mají k Ústí nějaký vztah a nebo prostě koupit hráče s vysokou výkonností. Pak by mohl opět pomýšlet na postup a hrát špičkový hokej. Zatím však můžeme být rádi, že jsou zde lidé, kteří se snaží v rámci možností udržet alespoň to, co lze. Vždyť to dělají hlavně pro nás, fanoušky, abychom zde měli vůbec na co chodit a čemu fandit!!!

Od: pua
Datum: 17.3.2017
Čas: 18:57:36

8-) tak pan Evan počká až co zbude, až si týmy vyberou hráče a co zbude , to vezmeme. No, suprr. Jinak řečíno , zase jsme klub bez ambicí. Takže postup ani výhledově, stačí se plácat někde nad středem tabulky a budeme plácat jak jsme dobří! Co takhle budovat tým, tým s nějakou perspektivou. Měli jsme jediného hráče pod smlouvou na dva roky...... Po sezoně si ostatní týmy rozeberou naše hráče, pokud jim nabídnou perspektivu nebo peníze a nikdo s tím nic nenadělá. A nemohu nevzpomenout na naše odchovance, podívejte se kolik jich hraje jinde !!! A může to být do budoucna jinak ?? Pokud bude stejná strategie klubu i do budoucna tak nikoliv. A ještě můžeme být ofíco farmou některého exlig klubu a už se bude chodit néé na Slovan, ale jen na pívo s kulisou hokeje !!! No, ale asi to tak všichni chtějí.

Od: buten
Datum: 15.3.2017
Čas: 18:39:38

Základní kostra týmu znamená třeba 10 hráčů? 8-)

Jinak k té fotbalové Spartě – tam taky chvíli nedokáží podržet trenéra. Buď se Holoubkovi vymkla kabina nebo netuším. Na podzim téměř vše vyhrál, v přípravě na požádání stříleli 5 gólů a přijde liga (potažmo tedy Rusové) a jako když utne…Důležitým faktorem je odchod Dočkala, ale i tak by si měli v naší lize poradit…A taky bych to viděl na souvislost s návratem Konatého…
Budou rádi za předkolo Evropské ligy…

Od: Jirka
Datum: 15.3.2017
Čas: 16:34:18

http://ustecky­.denik.cz/…0170315­.html

Od: Severočech
Datum: 15.3.2017
Čas: 09:35:04

Já jsem teda zhrozenej, když nakouknem o úroveň výš, z výkonů Sparty. Obecně teď musí bejt strašný fandit jim, ve fotbale Rada, to se někdo úplně zbláznil, v hokeji dvakrát nazdar doma s Brnem, tam už nějakej komplex funguje, jestli se navíc doma Brno rychle trefí a pak to zavře, tak už se tam nějak dovalej, ztratit vedení 2:0 po venkovních zápasech už je fakt kumšt (ale viděli jsme zase Bolku, že), no jsem na to zvědav. Hlavně doufám, že titul nevyhraje Kometa, protože to by pak bylo kolem hokeje na půl roku zcela k nevydržení. :-D

Od: buten
Datum: 14.3.2017
Čas: 19:58:36

Už před sérií jsem si tipoval, že bude záležet přesně na těch prvních utkáních v Jihlavě. Teď je Jihlava na koni a když vyhraje v jednom zápase venku, bude téměř rozhodnuto…
Kdyby se začínalo na Kladně, věřil bych více jim…Ale uvidíme…Slávka také zatím překvapuje dnes..

Od: alims
Datum: 14.3.2017
Čas: 19:55:40

tak to vypadá, že to Kladýnko, do té ligy skutečně patří. Ale do tý naší, pralesní :-D

Od: buten
Datum: 12.3.2017
Čas: 22:33:53

Tak Plzeň to ukousala – nicméně neopomenu opět výkon rozhodčích – chápu, že v prodloužení už mají metr poněkud benevolentní, ale nepísknuté jasné hákování a páčení oběma rukama na hráče, který jede sám na bránu je prostě opět na trest pro hlavního pruhovance, který na to kouká ze 2 metrů :_!
Pak se nemůžou divit, že jim v Plzni kotel a půlka stadionu ob minutu nadává…

A Chomutov také pěkný obrat, buď to Bolka dost podcenila od 3. zápasu, nebo Růžička probudil neskutečně hráče..
Rozhodl gól v oslabení v poslední vteřině 2. třetiny v Bolce, to se taky jen tak nevidí…

A něco málo k biatlonu – štafeta měla dnes rozhodně na bednu, jen to chtělo na 4. úseku Moravce. Krčmář to zase jednou totálně odstřelil. Na kolapsy Vítkové při ležce už jsme tuto sezónu zvyklí. Alespoň to nahradila svižným během. Puskarčíková takový průměr, asi se jí moc dobře neběželo. A Šlesingr dnes paráda :_?
Norové „odepsaní“ už po 1. úseku nakonec byli ještě před námi…

Od: Mahoney
Datum: 12.3.2017
Čas: 20:00:43

Buten: spíš zlatou malinu. Já ty nafrněný žaboužrouty nemusím, ale tohle si nezasloužili.

Od: buten
Datum: 9.3.2017
Čas: 21:02:26

Dneska Plzeň na Vítkovice vlítla, že se nestačili divit. Byly z toho 2 góly v 1. třetině a to bylo rozhodující, po zbytek zápasu už vedení udržela :_? Na začátku 2. třetiny přesilovka, šance, ale z protiútoku v oslabení opět gól Vítkovice…
Ale pak je snad 3 minuty vařily v útočném pásmu, stihli postupně prostřídat, nejprve získat výhodu za signalizovaný faul a tu využít (i když trochu náhodným gólem)..ale tak dlouhý tlak se jen tak nevidí :_?
Vítkovický jsou taky pěkný prasata…každou chvíli se to mlelo po odpískání…
Rozhodčí, hlavně čároví, by se měli naučit házet bully, pač tolikrát hráče přerovnávat, vykazovat apod jsem neviděl za 5 zápasů dohromady…
A na závěr – atmosféra parádní :_?

Od: pua
Datum: 9.3.2017
Čas: 18:59:59

8-) to je až neskutečný jak rozhodčí tlačí Chomutov !! Ve Vítkovicích druhej zápas Ćech taky skvost… A že dostal 4× záraz, no, nic moc odměna.

Od: buten
Datum: 9.3.2017
Čas: 11:58:10

Tak zase jednou Němci předvedli jak nemají rádi Francouze a dokonale PSG zařízli :_!
Neymar a Suaréz by zasloužili oskary :-!

Od: ota
Datum: 8.3.2017
Čas: 08:54:49

To: Severočech Naprosto přesné vyjádření poměrů v českém hokeji, Tleskám…

Od: pua
Datum: 7.3.2017
Čas: 22:37:43

8-)uzavření e-ligy by neprošlo, tak rozmělnili WSM ligu a bude těžké velice postoupit přes baráž. A pokud by se postupovalo a sestupovalo přímo, tak postupující musí neskutečně reagovat na kvalitu e-ligy aby se udržel. Což je blbost .........Takže se vlastně elegantně e-liga uzavřela !!

Od: pua
Datum: 7.3.2017
Čas: 22:25:59

8-) také Hadamcik se vyjádřil k uzavření WSM ligy :

http://hokej.id­nes.cz/…k_1li­ga.aspx?…

Od: buten
Datum: 7.3.2017
Čas: 20:14:32

Ta Plzeň je fakt neskutečná :_! Nějak mi to připomíná Slovan když jsme několikrát ztratili skoro vyhraný zápas…Machovský to teda pěkně zazdil.. :_!
To jsem zvědav, co předvedou ve čtvrtek…

Od: buten
Datum: 7.3.2017
Čas: 19:11:53

Jinak k uzavření WSM ligy…zřejmě lobby nějakých zájmových skupin od týmů buď z 2.ligy, které chtějí postoupit a nebo od extraligových týmů (aby jejich farmy měly klid)…
Pro nás je to výhodnější v tom, že nepotřebujeme nafukovat a těžko naplňovat rozpočet. Nicméně samozřejmě kvalita upadne, počet diváků ve většině měst také a bude z toho akorát bramboračka :_! Na svazu žijí asi nohama vzhůru:-!

Od: buten
Datum: 7.3.2017
Čas: 19:03:49

No myslím, že zítra v Chomutově nebudou k dostání žvejky :-D
Tohle je fakt klepec, že by nějaký nový rekord v playoff? :-D

Od: pua
Datum: 7.3.2017
Čas: 17:50:53

8-)to Severočech, plně s tebou souhlasím ! Napadá mě otázka, protože se neděje nic jen tak, komu to prospělo a kdo to prosazoval. Ono to, že to někdo dal na veřejnost, nemusí být a nebývá ten kdo to prosadil.Protože je to holej nesmysl, tak z toho někdo musí mít prospěch.Rád bych znal názory sponzorů. Já si myslím, že jich několik řekne, že do toho lejt peníze nebudou, protože lidi třeba nebudou chodit když to nebude mít náboj a nebude na konci sezony o co hrát. A myslím, že by se proti tomu měla zvednout vlna odporu !!

Od: Severočech
Datum: 7.3.2017
Čas: 12:52:45

Šanci? Jaká je tohle šance a pro koho? Naopak, tohle je totální zrakvení českýho ligovýho hokeje. Juniorskou extraligu hraje osmnáct, proboha, osmnáct týmů – a kolik juniorů hrálo letos v první lize? Kdyby ti mlaďoši byli co k čemu, tak hrají, jelikož pro kluby by to bylo mnohem levnější, než se snažit přetahovat extraligové harcovníky v letech a pak je platit. Jenže oni nehrají, tak se první liga ještě rozšíří. To je to otevření deštníku, jak jsem o něm psal níže.


Tady chybí jedna zásadní věc, skoro sprosté slovo, tím je KONKURENCE.


Proč bychom se my vydávali jakousi bájnou finskou cestou, když nám nebude hrozit sestup? To se na to můžeme úplně vykváknout. Postavit kolem Roubase jen juniory a nechat to bejt, když to přeženu, nemusíme mít ani trenéry, nemusíme mít přípravu, nemusíme se starat vůbec o nic, protože máme na tři roky vystaráno. Proč bychom měli shánět rozpočet, přivádět posily? Skončíme osmí nebo poslední, je to úplně jedno. Kolik na tohle bude chodit lidí? Ale ono to jde ještě dál – kde bude už tak prachbídná motivace pro juniory? Osmnáct týmů v juniorské extralize, šestnáct týmů v první lize, čtrnáct v extralize, to nějak dopadne – a kdo se na tomhle marasmu nebude chtít podílet, ten pofrčí do zahraničí ještě rychleji. Tady by se mělo jít přesně opačnou cestou, zvyšovat odmala konkurenční prostředí, zároveň ale potírat korupční prostředí v mládežnickém hokeji, města by měla přispívat pouze na chod mládeže ideálně tak, že budou hradit v mládežnických kategoriích výstroj i pronájem ledu tak, aby byl hokej finančně dostupný pro většinu rodin. V téhle žumpě, co panuje, bych se snad nebál ani rodičů – provokatérů, kteří by zkoušeli nabízet trenérům úplatky za zvýhodnění svých dětí – pokud se prokáže, pětiletý distanc, nazdar. Junioři pak striktně 10 plus 10 v extralize a první lize, maximálně 12 plus 12. Taktéž v extralize dospělých. Mezi extraligou a první ligou přímý postup a sestup posledních/prvních dvou celků. Druhá liga pak dvouskupinová 14 a 14 týmů, vítězové opět přímý postup do první ligy. Dohromady tedy 48 týmů, maximálně 52, ne jako nyní, kdy hraje první tři nejvyšší soutěže 57 týmů a spousta z nich nikoho v podstatě nezajímá. Nejde jen o vytvoření konkurence hráčské, ale taktéž fanouškovské, jde o narovnání sportovního snažení, o růst motivace a větší prolnutí jednotlivých lig.


Bohužel trend je zcela opačnej. Ale aby se člověk divil v tomhle zahnilém rybníce. Čím víc nad těmi posledními změnami přemýšlím, tím víc mám pocit, že je to naprosto špatně a devastační.

Od: Bury
Datum: 7.3.2017
Čas: 08:59:19

I když se mi to tedy moc nelíbí, tak zrovna Slovanu by to mohlo dát konečně šanci jít tou „finskou cestou“. Jinak by se mi taky líbila zvlášť soutěž farem a týmů, které mají nějakou tu ambici, ale zase si nejsem jistý, kde by Slovan v současné chvíli byl.

Od: vosky
Datum: 6.3.2017
Čas: 19:20:44

Víťo, super příměr. :_?
nesestup z pralesa od hlav ( sr.ačkama) pomazaných na svazu , je první a zřetelný krok k brzkému uzavření Extraligy. :-!
Mančaft který nebude farmou , bude v zadeli .:-!

Od: Johny
Datum: 6.3.2017
Čas: 15:23:37

protože pro svaz je důležitá jen extraligy a první liga pro ně není dost dobrá a nezajímá je. tohle je zase blbost co vymysleli. zapomínají na to, že i první liga je pořád profesionální sou­těž

Od: Mira
Datum: 6.3.2017
Čas: 15:12:20

Oni tu ligu chtěj fakt úplně zabít. Jen víc takových Kadaní, Benátek, Mostů. Přidejte další farmy a juniory a budete se divit, že lidi na tento hokej přestanou chodit…
Proč nemůžou udělat zvlášť soutěž farem a extraligu a WSM ligu stáhnout na 10, popř. 12 týmů? :-|

Od: Severočech
Datum: 6.3.2017
Čas: 14:37:10

I bych se šel podívat na juniory, ale v procesu, co se dá dělat.

Každopádně další experimenty s formátem pralesa hodnotím velmi negativně, ze všech a do všech soutěží by se mělo postupovat a sestupovat co nejpříměji, tohle strašně deformuje sportovní prostředí. Navíc to postupné rozšiřování, to bude bramboračka.

Českej hokej bych přirovnal k partě lidí, která sedí kolem jámy, ze které všude kolem tryskají hovna. A tihle pánové vůbec neřeší, proč zde ta jáma je, jak by se dal pozastavit přísun exkrementů nebo jak by se alespoň dala jáma zasypat, místo toho se neustále handrkují, jestli je lepší sedět pod deštníkem, nebo se snažit průběžně otírat.

Od: Usm
Datum: 6.3.2017
Čas: 14:36:25

hm, tak to bude vyloženě soutěž – takže diváků bude ještě míň, protože se většina týmů nebude muset snažit nahrát dost bodů kvůli záchraně už od začátku soutěže. :_!

Od: kolohnat
Datum: 6.3.2017
Čas: 14:24:44

Tak aspoň máme příští rok jistotu, že nesestoupíme :-) http://www.ho­kej.cz/…ovat/5021695
A další dobrá jistota je, že Roubas bude pokračovat v Ústí :-) http://www.ho­kej.cz/…mety/5021689

Od: Sedy1970
Datum: 6.3.2017
Čas: 13:07:10

To Severočech: 19.3.2017 od 15 hodin. Junioři o vítězství v první lize, včera sice prohra 1:2 v prodloužení, ale byli jsme jasně lepší. Ještě jedna letošní šance na hokej, pak až srpen :-D

Od: Severočech
Datum: 6.3.2017
Čas: 12:44:06

Čtvrtfinále bylo, pravda, trochu trpký, alespoň jeden vyhraný zápas tam být měl, šance jsme na to měli, ale, jak dobře všichni víme, trochu nám to haprovalo v zakončení. No stane se, loni jsme měli štěstí vrchovatě v závěru sezony, tak se letos možná v závěru trochu odklonilo, nedá se nic dělat. Ale byla to pěkná sezona, byť jsme si formu asi vyčerpali příliš brzy. Přesto jsem viděl velkou spoustu moc pěkných zápasů, užil si každý náš gól a zase mě to velmi bavilo. Škoda je, že už nás takových moc není. Ale halt jaké město, takový i sport.

Do příští sezony v prvé řadě nezbývá než doufat, že vůbec začne. A když začne, tak že se seženou peníze a důstojně se dohraje. A když, tak s Roubasem, je to frajer. :) Tak doufejme v ještě lepší časy a já se už teď těším na hokej v tom našem žlutomodrém podání, už bych šel. :_?

Od: martin68
Datum: 6.3.2017
Čas: 11:55:28

http://hokej.cz/…me­ty/5021689

Od: The Blues
Datum: 6.3.2017
Čas: 11:31:31

zlutak, nedá mi to, musím zareagovat na ty tvoje výlevy.. Absolutně nechápu proč by se nemělo poděkovat hráčům za celou sezónu, tu pochvalu si zaslouží. Upřímně nevím co si čekal, že snad půjdem do baráže nebo co ? S tímto rozpočtem a situací v klubu je čtvrtfinále úspěch. Za mě díky za celou sezónu! A pokud se ti to nelíbí tak už na ten hokej nechoď, bude to nejlepší pro všechny.

Od: vosky
Datum: 5.3.2017
Čas: 12:26:17

jen ještě dodám, že v minulosti jsne chodili kochat se akcemi výborných hráčů, namátkou Páji Janků s Pazourkem, Tomáše Sýkory, Kuby Grofa, Sáblíka a dalších. Bohužel v současnosti je Roubík jediný srdcař a příliš osamocen. Dobré hráče nám v minulosti sebraly zkumafky a nyní Kladno. A je zde opět začarovaný kruh, nejsou sponzoři a tím pádem prachy. :_!

Od: vosky
Datum: 5.3.2017
Čas: 11:47:26

Sap, máš pravdu, ale čím jiným natáhnout diváky na zimák, než dobrými výkony. Si myslím, že ani akce ,, Důchodci zadarmo" nepřinesla navýšení počtu diváků. z toho mi vychází, že je sakra potřeba nějakých změn do nové sezóny. :-?
Spousta lidí, přiznám se že ani já nejsem výjimka, když se podívám, kdo dneska hraje , venku je hrozný počasí
a mě samotnému není taky dobře, tak si raději sednu k onlajnům.

Od: Johny
Datum: 5.3.2017
Čas: 10:59:11

http://www.us­tecko.severoces­kydenik.cz/…er-mach.html

Od: Marťas
Datum: 4.3.2017
Čas: 21:43:15

Bohužel jsem letos stihl jen pár zápasů. Ale když jsem přišel, dobře jsem se bavil a o tom to přeci je. 6. místo je za mě paráda. Je potřeba si uvědomit, že i ty ostatní v lize hrajou, aby vyhrávali a né aby vozili body do Ústí. Někdy mám pocit, že na to lidi zapomínaj.

Od: sap
Datum: 4.3.2017
Čas: 20:00:01

Vosky: Nemyslím si, že „slabá hra = slabé návštěvy“. Jde spíš o to, že není jaksi důvod, proč na ten hokej chodit (já sám jsem chodil přes 30 let, ale teď už pár let nechodím). Nemáme kam postoupit, nemáme kam spadnout. Sám si jistě vzpomínáš, že když jsme hráli o ligu níž, a postupovalo se, jak byl zimák narvanej… ale teď je to fakt o ničem…

Od: buten
Datum: 4.3.2017
Čas: 19:48:55

Ještě, že jsem byl tento týden na horách. Byl to rychlý proces, bez žádného podcenění a s naší nemohoucností v koncovce. Skóre 6:18 za 4 zápasy hovoří za vše.
Větší počet kvalitních hráčů prostě díky nedostatku financí chybí.
Takže díky za celou sezonu (několik skvělých zápasů, gólů a akcí jsme viděli :_? , navíc utkání hvězd ČR a Slovanu :_? )
Jsem zvědav, jaký to chytne vývoj během léta. Potřebovali bychom pár větších sponzorů jako prase drbání, dotáhnout kvalitnější hráče do všech řad…

Od: vosky
Datum: 4.3.2017
Čas: 17:38:54

toTepličák, Zdravím a dovolím si nesouhlasit.
Slabá hra = slabé návštěvy. :-(
Příznejme si, že v určitých zápasech Slovan předváděl nekoukatelný hokej, bez systému a nasazení. Proto návštěvy okolo 700 diváků, vč. započítaných permic. Takže nic moc, až na zápasy se silnými soupeři, kteři diváky na zimák přitáhli. Kdyby ( to slovo nemám rád) kluci hráli jako ve čtvrtek a včera, tak by návštěvy byly zcela v jiných číslech.

Od: Tepličák
Datum: 4.3.2017
Čas: 14:28:06

Zdar!
Série s Kladnem bohužel kazí dojem z jinak povedený sezóny, za kterou patří našemu týmu poděkování (pokřik „Hoši děkujem!“ byl tak podle mě rozhodně na místě). Chyběla nám koncovka, rozdílový hráči (Roubík to sám neutáhne a to zranění se na něm podepsalo) a brankář, který chytí něco navíc. Slabá návštěvnost ukázala fakt, že o hokej momentálně v Ústí zájem není a proto se docela bojím, co bude dál…

P.S. Učit se od libereckýho kotle? Není co, jeden z nejslabších v elize…

Od: SUKY
Datum: 4.3.2017
Čas: 11:53:12

Na doučování třeba do Liberce ? Ne, Díky ! Jinak pokřik hoši děkujem. Nevím kamaráde, ale za mě osobně sezóna povedená. V prosinci se nevědělo jak co bude a hele čtvrtfinále s Kladnem. A ten kdo čekal, že Kladno vyšoupneme, tak doporučuji navštívit psychiatra. Já osobně děkuji všem co se zapojili alespoň v play off do nějakého toho fandění. Zdar !

Od: Johny
Datum: 4.3.2017
Čas: 09:48:10

tak bez Tůmy a Kloze jsme byli hodně oslabeni, obzvláš´t když hráli proti nám přímo v play-off. prostě máme slabší hráče a proto nelze očekávat každoroční postup do semifinále. a bohužel nemáme gólmany, Soukup a Volke, to je jeden horší než druhej. Soukup umí zachytat, ale pak pustí lacivé góly a Volke, to je kapitola sama pro sebe. jediný gólman světa, který jezdí za bránu a přihrává soupeřům do prázdné klece. je fakt, že kladno hrálo dost tvrdě, Ulrych, Repe, Jánský si měli předplatit trestnou na celou serii, bohužel jim rozhodčí všechno nepískali

Od: ota
Datum: 4.3.2017
Čas: 09:23:13

To: žluťák S tebou lze souhlasit pouze co se týče hodnocení rozhodčích, ale hráčům je třeba poděkovat!!! Na to, v jakých podmínkách hráli, podávali na své poměry někdy nadprůměrné výkony. To, že je jejich kvalita na nižší úrovni, než třeba těch kladenských je dáno tím, že na lepší hráče prostě nejsou peníze a tak musíme brát za vděk těmi, kteří mají chuť a snahu za Slovan bojovat! A za to jim patří dík a velký!!!

Od: Koroptev
Datum: 3.3.2017
Čas: 23:54:14

Otaszukar: Zdvoracek byl jeden z nejlepsich hracu. Kladna. Na druhou ligu uz mame obranu a golmany skoro taky.

Od: Otazkar
Datum: 3.3.2017
Čas: 23:52:09

Proc tu mame takovy lidi jako Kasik? Jako clovek strasnej zmetek, na lede dnes pul zapasu proflakal sral na to…

Protekcni Zdvoracek je tu taky k hovnu ale to vime vsichni

Od: despy
Datum: 3.3.2017
Čas: 23:38:02

zlutak: a co treba podekovani za celou sezonu? na to ze se malem ani nedohrala, to myslim dopadlo ve vysledku dobre, i kdyz dneska to hezky nebylo. Bylo to hratelny do tech dvou Soukyho golu. Pak to slo do kopru.

Od: pua
Datum: 3.3.2017
Čas: 21:57:18

8-) dnes poděkování pro kotel !! Fandili celej zápas . Jen bych je ještě poslal na doučování třeba do Liberce. Jinak šestej flek , dobrý, ale z jakého pohledu na to koukáš…No ale zda koupím permici i na další sezonu ? Uvidím jaké změny přijdou.Hráč malej ale technickej, k ničemu !!Jedna zásadní věc pro mě, jak změní zavedená trenérská dvojice styl hry, když se to moc neosvědčilo? Dokáží hráčům vtisknout takový styl, aby tribuny nemlčeli ??Právě skončená sezona ukázala, že tomu tak nebylo, většinou to bylo krasobruslení po rozích a šmrdlání puku k bráně soupeře kde nikdo z našich nebyl.To neni o hokejistech, ale o představě trenéra co se má hrát.S Kladnem to bylo takové tréninkové utkání bez emocí. Vždyť ani nikdo nedostal flastr do konce utkání....... Ale třeba na to má někdo jiný názor.......

Od: Koroptev
Datum: 3.3.2017
Čas: 21:39:13

2 zlutak: Proc svine? Protoze narozdil od nasich bojovali, makali a nic nevypustili? Ani neumis napsat spravne jejich jmena, stydim se za takovy „fanousky“. Navic od onlajnu. Skoda, ze mame dva golmany na krajsky prebor. Tragedi.

Od: zlutak
Datum: 3.3.2017
Čas: 20:35:56

hoši děkujem??? pokřik na konci za co??? nezlobte se na mě ale za tu sérii si opravdu poděkování nezasloužili. čtvrtfinálová série se stěhuje do Ústí, Slovan věří ve dvě výhry to asi napíše jenom někdo kdo netuší co je to hokej.:-(
nejhorší série play off za posledních pár let. půlka mužstva do hajzlu a začít budovat mužstvo co má srdce. dneska známkování 5– všichni. poslední zápas sezóny a na ledě parta bruslařů co jí to evidentně nezajímalo. když ani 30 vteřin před koncem sezóny obránce nevystřelí na bránu a ztratí puk tak je v tom mužstvu něco shnilého. bohužel si myslím že ryba smrdí od hlavy.
nemůžu si odpustit ani napsat o bandě zfetovaných pruhovaných panáků. tolik nepřesnosti v jednom zápase a hlavně na úkor jednoho mužstva se jen tak nevidí. proč ty blbouni pomáhají když je evidentní že to plechovky stejně vyhrajou mi hlava nebere. doufám že v dalším kole to projedou. kloz tady hokejista v kladně svi.. tůma tady hokejista v kladně svi.. hořák tady hokejista v kladně svi.. a tomu vévodí REPE, ULRICH a hlavně JÁNSKÝ.
sice dnes sedím nasra.. u PC ale stejně další sezónu koupím permici a budu věřit že vyměníme půlku mužstva včetně trenérů a budeme hrát pohledný hokej ale HOKEJ.
Dwaynee: sorry ale musel jsem si ulevit

Od: Mahoney
Datum: 3.3.2017
Čas: 20:30:34

No vzhledem k tomu, že sezónu málem nedohráli, to úspěch asi je.. ale stejně Quo vadis Slovane? Jako pravděpodobnější vidim, že Slovan dopadne jako v nedávné minulosti Beroun, Hajzlbrod, Vrchlabí, Vsetín… seniorský hokej se nebude hrát buď vůbec, nebo tu bude jenom nějaká amatérská soutěž pro srandu králíkům a na zápasy bude chodit sto lidí ..:-x

Od: alims
Datum: 3.3.2017
Čas: 13:26:12

ti první čtyři si to o dvě místa rozdají mezi sebou. To bylo jasný už dřív. Jestli se mezi sebou vyřadí Kladno nebo Jihlava mi je jedno, spíš to vítám, protože ani jednoho nemám rád. A doufám, že extraligisti v tý elize zůstanou. Byť bych rád viděl u nás v pralese plácat se Pardubice. Kdyby ale měly sestoupit třeba na úkor toho Kladna, to by mě moc mrzelo.

Od: Johny
Datum: 3.3.2017
Čas: 13:03:25

Doležal je hlavně hráč Sparty, tak záleží, kam ho pošlou. Je fakt, že bojujem, umíme bruslit ale v té koncovce to je na náhodu. Roubík si nemá s kým nahrát a ostatní přejedou modrou a hodí to do rohu a pak se snaží to nějak umlátit u brány. Zatímco Kladno pokud si vypracuje šanci, tak ji promění, a to Soukup chytal hodně dobře

Od: Usm
Datum: 3.3.2017
Čas: 12:52:03

já si naopak myslím, že Kladno ma kvalitnější soupisku a Jihlavu v semifinále vyřadí. Jinak kvalita v koncovce je jeden z parametrů celkové kvality hráče. Kdyby naši hráči uměli lépe proměnovat šance, tak vězte, že hrají jinde a ne v Ústí ;-)

Koneckonců, loňský odchod Tůmy tak nějak bude následovat případ Doležal – pokud po něm nesáhne nějaký ELH klub z dolní poloviny tabulky, tak minimálně ambiciozní klub z první ligy 8-)

Od: Johny
Datum: 3.3.2017
Čas: 10:23:41

Kladno má samozřejmě kvalitnější soupisku. ale je zarážející co neproměníme za šance. tohle proměňovat, tak už jsme vyhráli dva zápasy. Kladno stejné šance v pohodě promění, a v tom je největší rozdíl. jinak hráči bojují, včera valili jeden útok za druhým, ale rozdíl je v té kvalitě v koncovce. ty samé šance Ton nebo Tůma prostě promění

Od: hokejka55
Datum: 3.3.2017
Čas: 09:57:52

skoda posledniho kola v trebici.....kdyby jsme sli na slavii bylo by to hratelny si myslim. kladno s nama nepadne 2× po sobe a kort s namotivovanymi klozem a tumou! ostatne si taky myslim ze az kladno narazi na jihlavu tak padne :_! kladno ma pouze utok......obrana a golmani na to nemaj :_! jihlava a budejovice pujdou do baraze a myslim ze letos jsou oba tymy pripraveny se o to porvat a ne zbirat v barazi nejaky zkusenosti :_?

Od: ota
Datum: 3.3.2017
Čas: 09:47:44

To, že se nám podaří vyřadit Kladno jsme asi nemohli předpokládat. Můžeme se radovat, že přes problémy, které nás letos potkaly, jsme uhráli maximum možného. Vychutnejme si tedy pěkný hokej, který se nám tu na závěr sezóny nabízí a těšme se na sezónu příští. Nikdy se nevzdáme!!!

Od: Usm
Datum: 3.3.2017
Čas: 09:31:00

Kladno ani Budějovice nemají tým na to, aby do ELH postoupily – Kladno je tým přestárlých páprdů a Budějovice mají akorát kvalitního trenéra – vždyt tam jsou Pajič s Čermákem za hvězdy a v době našeho nabitého kádru bylí tito dva rádi, když se vešli do 4. lajny

Od: Ivan
Datum: 3.3.2017
Čas: 08:25:13

To pua: Za podmínek, které letos byly, kluci cíl splnili – postup do PO. To, že za dané situace vyřadíme Kladno, snad nemohl nikdo očekávat!
Uvidíme, jak si bude Kladno „vytírat zadek“ se soupeři v baráži.

Od: pua
Datum: 2.3.2017
Čas: 23:07:24

8-)Tak si s náma i dnes Kladno vytřelo zadek. Sice jsme hrali tak o deset procent lépe než v základní části, ale to nestačí. Zítra půjdeme v letošní sezoně naposledy na značky..... No, bude to krátké… A můžeme spekulovat , zda sezona 2017/2018 nějak začne. A kdyby ano, s tímto kádrem budeme zase jen provinční klub bez ambicí......Tak tedy pánové a dámy v 18 hod zase na značkách !!

Od: Dwaynee
Datum: 1.3.2017
Čas: 08:47:43

Johny: Varování, příště BAN.

Od: Venki
Datum: 28.2.2017
Čas: 22:44:15

Severočech: On ten jejich maskot tu sprchu nedostal zase tak úplně bezdůvodně. Tím ale nechci omlouvat, co se část zápasu dole dělo.

Od: Usm
Datum: 28.2.2017
Čas: 08:41:06

ČEZ stadion??? No upřímně se ČEZU divím, že spojuje své jméno s takovou šílenou stodolou

Od: Johny
Datum: 27.2.2017
Čas: 19:32:11

Kladno to řeže a fauluje, zkurvenej Ulrych lítá po ledě a zraňuje nám hráče. Melka včera, dneska Vrdlovce. Zmrdi jenom faulujou Janský vole

Od: Mahoney
Datum: 27.2.2017
Čas: 18:20:08

Loni Záporno taky první zápas vyhrálo a Slovan v druhým zápase srovnal. Ovšem dneska už v 8. minutě 2:0… no nevím nevím :-? Navíc druhej gól od Honzy Kloze.. Ach jo

Od: Mira
Datum: 27.2.2017
Čas: 18:07:55

Tak dneska to bude asi vraždění neviňátek… :-(

Od: Mira
Datum: 27.2.2017
Čas: 18:03:59

Tyvole gól v první minutě… :-?

Od: Severočech
Datum: 27.2.2017
Čas: 10:23:32

Včera po dlouhé době na výjezdu, konečně to zas jednou vyšlo. Pocity mám však rozporuplné.

Jako tradičně jsme chtěli spojit výjezd s nějakým tím špacírem, ovšem Kladno je opravdu ukázkovým materiálem ke rčení: „Kde nic není, ani smrt nebere“. Nakonec jsem to teda nějak vymyslel, ale žádná sláva to nebyla.

Na stadion jsem tak přijížděl ne zrovna v nějak zvlášť na hokej natěšené náladě, ale začátek utkání mě velmi příjemně překvapil. Vlítli jsme do utkání, očividně jsme měli více chuti a hra tomu odpovídala. Drželi jsme kotouč a časem z toho vylezlo i pár zajímavých šancí. Jenže – klasika. Jako první se radovalo Kladno, navíc z první větší šance. Pak ovšem zahrozilo ještě několikrát, branka je nakopla.

Druhou třetinu začali Rytíři mnohem lépe, tam jistě proběhl výraznější céres v kabině. Dostali nás pod tlak, který korunovali druhou brankou. V tuto chvíli to nevypadalo příliš dobře, Kladno bylo v útoku velmi nebezpečné, je vidět, že jsou technicky vyspělejší, což my umíme dohnat bojovností, ta naopak Kladnu zatím moc nejde. Naopak v obraně mě Kladno vůbec nepřesvědčilo, což podtrhla zejména druhá polovina třetiny. Pustili nás do dvou velmi nadějných samostatných úniků a vůbec jsme se dost zmátořili. Kladno se navíc už zřejmě vidělo v šatně, což byla chyba, vteřinu před koncem to dostal Vágner ideálně na hůl před brankoviště, Cikánek se právem hodně zlobil. No vypadalo to rázem zase líp. O přestávce pak koukám na kostku, dávají na ni před startem další periody statistiky z té předchozí, dobrá věc, a na střely jsme vedli tuším 26:20, ještě výrazněji se nám dařilo na vhazování. To sakra vůbec není špatné, říkal jsem si. No ale buď jsem blbě koukal, nebo to někdo popletl, protože v pozápasovém reportu nacházím diametrálně odlišná čísla. Ale co už.

Ve třetí už to nebyl tak pěkný hokej. Asi jsme opticky měli více ze hry, ale Kladno velmi dobře bránilo modrou takřka v plném počtu a když se od modré trefil Machač na 3:1, už to bylo blbé, bušili jsme na zavřená vrata. V závěrečném tlaku pak přišly šance spíše symbolické, před sirénou tam proběhla ještě prasárnička na Mertu a byl šlus.

Škoda, asi by se mi líbilo více střelby (přesilovky!!), ale jinak jsme sehráli moc pěkné, bojovné utkání, ostuda to nebyla a remíza by tomu dle mého slušela více.


No a věci kolem hokeje. Krátce pozitivně. Domácích 4003, už to opticky vypadalo pěkně a zápas měl důstojnou atmosféru, náš kotel se hlasově taky činil, byť to možná s časem trochu odcházelo, ale zejména start utkání byl skvělej.

No ale jinak už jsem si tak dobré dojmy neodnesl. Na místě čepují vskutku nesmírně odporné pivo, ta továrna na pivo v Krušovicích se snad dá už jen vystěhovat, vypálit, srovnat se zemí, sanovat podloží a na místě vysázet les kolem kaple, která by měla symbolicky žádat o odpuštění, že jsme jako lidstvo dopustili, aby se čtyři boží plody v podobě vody, ječmene, kvasinek a chmele pod našima rukama dokázaly proměnit v něco tak nechutného.

A pak ten náš kotel…

Původně jsem byl rozlícen na provokace domácího maskota, ale ono se to semlelo trochu jinak. Já totiž viděl pouze část vystoupení, kdy najednou má naši mávací vlajku, obráží s ní stadion, párkrát ji hodí na zem a pak ji tedy vrátí kotli. To všechno jsem viděl správně, ale, podobně jako Sobotka sliby, jsem to neměl zasazené do reálného rámce. Nějakej retard totiž tu vlajku po maskotovi Kladna hodil. Navíc se tam hojně flusalo, nakonec přilétlo i několik piv, to je prostě ubohé. V tom světle se pak divím, že se s tou vlajkou vrátil. To se pak nemůžeme divit, že přijedou exhibovat těžkooděnci. Není to tak dlouho, kdy kosmonauti chránili nás a ne před námi. Bída nad bídu, styděl jsem se hrozně, už po kolikáté. Já vím, že v kotli je spousta normálních lidí, kterým jde o podporu klubu a snaží se, leč když tam pak vidím ten zmar, je mně smutno. Strašně mi to kazí dojem z veškeré hry a intenzivně mě to cuká, že pokud ještě někdy pojedu na výjezd, kde hrozí účast ostatních, půjdu buď inkognito na tribunu, nebo se na to vykašlu úplně jako zítra. Ach jo.

Ale jinak ještě jednou dík za šou na ledě a snad bude výsledkově lépe, protože v prvním zápase jsme na to rozhodně měli, jen tak dál! :_?

Od: pua
Datum: 26.2.2017
Čas: 22:29:07

8-)Zběhové

http://ustecky­.denik.cz/…0170224­.html

Od: pua
Datum: 26.2.2017
Čas: 20:58:59

8-)koukám jak to tady žije !!

Od: Johny
Datum: 26.2.2017
Čas: 18:34:39

zatím pěkný zápas, měli jsme více šancí, ale chce to už gól. naopak Kladno z ojedinělé akci zůstal sám Pekr na střelu před brankou. Pak byli trochu na koni, ale Slovan to už dokázal ubránit.

Od: buten
Datum: 26.2.2017
Čas: 18:22:47

No Budějky zatím s neoblíbeným Přerovem prohrávají 1:3…A když se Zubři chytnou, bude to zajímavé…

Od: pua
Datum: 26.2.2017
Čas: 18:07:58

8-)Přátelé, jdeme na to, většinou se historie neopakuje, ale doufám, že trenéři vymysleli něco nového, to co neni na nás okoukané..... Držme palce !!

Od: Ivan
Datum: 26.2.2017
Čas: 16:28:37

Věřím, že s Kladnem uvidíme pěknej hokej. Přenos na tvdv.cz, za 49.-Kč.

Od: Mahoney
Datum: 25.2.2017
Čas: 21:25:22

Hmm Slavie mi připravila dneska večer hezkou podívanou :_? Ta trapná Příbram půjde letos dolů. To Starka už nedá, ani kdyby se stavěl na hlavu. Už loni to poslední kolo v Jablonci smrdělo na sto honů. On se ten mafián nechá pak ještě vyfotit s Ivánkem Horníkem..oba vysmátý jak lečo. Letos konečně půjdou do ( . ) Nepatřej tam už několik let.(do ligy samozřejmě :-D )

Od: buten
Datum: 24.2.2017
Čas: 14:08:12

Rostov byl jednoznačně lepší, i když nebýt těch červených (tu včerejší jsem neviděl), tak to mohlo být vyrovnanější utkání s větším nábojem v odvetě.
Sparta bych řekl po loňské jízdě měla nosánek asi trochu nahoře a Rusové je rychle shodili zpátky na zem…
Navíc jsem zvědav, jak teď překopou svou hru, pokud pustí Dočkala do Číny. Hru měli založenou z větší části na jeho tvořivosti – kolmé přihrávky či přesné centry. Gól taky uměl dát…
Rosický ho při nejlepší vůli se svým bídným zdravím nenahradí…

Od: Johny
Datum: 24.2.2017
Čas: 08:52:39

ten provinční mančaft hrál letos Ligu Mistrů a jen tak mezi námi porazil Bayern. Rostov byl prostě lepší.

Od: Mahoney
Datum: 24.2.2017
Čas: 01:57:20

To buten: Zato Sparta – Rostov, to byl pane fotbálek. Nějaká americká banka nás včera zařadila mezi rozvojové země. No a jak se tak podívám kolem sebe, například třeba na fotbal, vidím že se amíci nemýlili. Ze země, kde zitra znamená včera, přijede jakýsi provinční manschaft a ukázal nám , jak se HRAJE fotbal… hm díky :-?

Od: buten
Datum: 23.2.2017
Čas: 18:36:47

No ono těch týmů u nás na severu také není málo :-D Liťák, Slovan,Most,Kadaň..
Stačilo by udělat rozlosování nějak šikovně, aby se daly spojit venkovní zápasy u vzdálených týmů na tripy…Což si občas někdo už spojil, když tomu rozlosování vybízelo..
Do baráže tipuju Budějky a Kladno – pokud bychom je náhodou hodně utahali, tak bude záležet na formě Jihlavy.

Od: Johny
Datum: 23.2.2017
Čas: 15:23:10

WSM liga se má rozdělit na dvě skupiny západ a východ, už teď je tam tolik moraváků, že se jim asi nechce jezdit na sever. Do baráže tipuju Budějovice a Kladno s tím, že Budějovice na postup asi mají, ty by tím mohly zamíchat. Kladno asi ne, v baráži ztratí Ton formu a bude hotovo.

Od: Severočech
Datum: 23.2.2017
Čas: 13:34:26

Mira: Tak ještě chvilku předstírání hokeje. :-)
No a Prostějov má po sezoně, krutý.
V Pardubicích se pak rochňají, ovšem né blahem, v té dece, co na nich leží už pěkně dlouho. Spousta komentátorů opět předem hlásí, že prvoligista letos v baráži nemá šanci, ale já ten pocit nemám. Šance je vždy a pokud se Pardubice rychle nevzpamatují a nerozpomenou na způsob, jak se vyhrává, můžou jezdit do Kadaně dřív, než si Salfický pošle puk od střídačky do branky. Těším se na baráž, koho vůbec tipujete? Jen nevím, komu budu přát. Například Vary bych poslal do pralesa už z podstaty, na výjezdy bych ale daleko raději jezdil do Pardubic, ty by zároveň potřebovaly facku jako sůl – ovšem musely by se rychle vrátit zpět, nikoliv zahnít. A pak jsem taky velmi zvědav, kdo do pralesa postoupí z podpralesa. Vsetín? A nemohl by zas jednou někdo z Čech, kam se dá rozumně dojet? Ideálně Kobra? :)

Od: Mira
Datum: 22.2.2017
Čas: 12:46:31

Tak jestli Kadaň dnes v Mostě udělá bod, nemusí se zbytek play out prakticky hrát :-)

Od: buten
Datum: 21.2.2017
Čas: 22:41:56

Manchester City – Monaco, to byla reklama na fotbal :_?
Takový zápas jsem už dlouho neviděl, kam se hrabe minulý týden PSG-Barcelona…
Spoustu nádherných akcí, individuální práce s míčem, rychlá kombinace s tahem na bránu, jen díky naznačení a zrychlení hry překonání najednou několika protihráčů atd…Nepísknutá, neproměněná penalta, další emoce. Obrat z 2:3 na 5:3..
Odveta bude ještě zajímavá, snad alespoň z poloviny jako dnešní match.

Od: SUKY
Datum: 19.2.2017
Čas: 13:32:28

Na čtvrtfinále autobusem do Kladna! Stejně jako minulý rok narazíme ve čtvrtfinále play-off na mužstvo kladenských Rytířů. Pokud chcete být přímo u toho, tak můžete vyrazit s fanklubem přímo do Kladna. Termín: 26.2. a 27.2. Cena: cca 130,– kč (cena bude v nejbližších dnech upřesněna) Pro účastníky, kteří hodlají vyrazit oba dva dny je připravena akce. Hlásit se můžete na čísle 605 330 507. Při objednávce udávejte jméno a počet míst.

První autobusy jsou plné a nyní plníme druhé !

Od: rangers
Datum: 17.2.2017
Čas: 16:26:02

to buten: souhlasím servis velice špatný, připravil nás o medaili

Od: buten
Datum: 17.2.2017
Čas: 16:12:54

Štafeta dnes měla jednoznačně na medaili. Mít srovnatelnou mázu s ostatními, tak nebylo co řešit. Gabča by dojela Lauru za střelnicí a byl klid.
Už od 1. a 2. úseku bylo vidět, že nám lyže ze sjezdu vůbec nejedou…nevím, co tam dělají servismani v průběhu závodu, ale tohle se jim bohužel nepovedlo..
A zrovna když se sejdou výkony všech holek – Jislová skvěle :_? A Evča s Verčou zajely svůj standard :_? Gábina si pohlídala střelbu a i přes ty lyže bojovala úžasně..
Velká škoda.

Od: buten
Datum: 16.2.2017
Čas: 19:39:30

Se Spartou to bude asi rychlý proces…Konaté totálně přemotivovaný :_! Spartě to šlo i bez něj, měli se ho na podzim zbavit..

Od: buten
Datum: 16.2.2017
Čas: 18:55:08

Když jsem si přečetl včera, že Moravec bude mít stejné startovní číslo jako Koukalová, tak mě napadlo, že by to mohl být i stejný výsledek :-D Dnes jsem přesně po jeho 4.střelbě musel odejít a Američan mě teda překvapil..Spíše byli nebezpeční Norové..Ale dlouhý závod je přesně o těch překvapeních..
Každopádně Moravec má vyladěnou formu, ve všech 4 závodech předvedl parádní výkon :_? A ještě bude mít další šanci.

Od: pua
Datum: 16.2.2017
Čas: 13:22:17

8-) USM, ale ani nepostupovat.­.............­..:-!

Od: Usm
Datum: 16.2.2017
Čas: 12:17:27

nemá někdo bližší info o příštím ročníku WSM ligy – údajně má dojít k velkým změnám a tou hlavní bude, že se z ní nebude sestupovat

Od: buten
Datum: 16.2.2017
Čas: 00:03:58

pua: To máš naprostou pravdu. Vždy na začátku sezony se tu píše, jak jsou hráči u nás na hostování na celou sezonu (Poulíček a další) a pak se to rázem v lednu změní a máme smůlu…
Souvisí to bohužel s nedostatkem financí (a hlavně stabilitou rozpočtu)

Od: pua
Datum: 15.2.2017
Čas: 22:29:15

8-)tím se nechci nikoho dotknout, ale pokud chceme mít aspoň šanci někam postoupit, musíme mít kmenový hráče.A nebo mít hráče na celou sezonu, tak aby nemohl v ten moment kdy je potřeba , aby byl odejitý… Když koukám kolik dobrejch hráčů z Ústí hraje jinde, je mi smutno........

Od: buten
Datum: 15.2.2017
Čas: 22:08:19

Tak jsem dnes zkoukl souboj Plzně s Bolkou o postup do předkola. Bernad na soupisce vůbec nebyl. Bolka nic moc nepředvedla, hráli na brejky, ale stačilo jim to – 2 proměnili a díky dobré obraně a nemohoucnosti Plzně využít několik vyložených šancí ve 2.třetině vyhráli..
Ten jejich gólman Maxwell zkoušel při powerplay Plzně trefit 2* prázdnou bránu. Po druhé to vyšlo, ale bohužel po zásahu rukou spoluhráče, takže gól neplatil…Každopádně je to pro ně kauf sezony.

Od: SUKY
Datum: 15.2.2017
Čas: 09:18:33

kolohnat; Třeba proto že jsou to hráči Boleslavi a Pardubic. Proti Jihlavě jsme je viděli naposledy.

Od: kolohnat
Datum: 15.2.2017
Čas: 07:30:01

No pro mě je spíše škoda, že nejsme na 7. nebo 5. místě, to Kladno je ta nejhorší možnost. Nerozumím hlavně tomu, když jeli do Třebíče vyhrát, proč nehráli Bernad a Poulíček, když ještě byla reprezentační přestávka, to mi hlava nebere…

Od: martin68
Datum: 14.2.2017
Čas: 21:47:22

áááá černá kronika je tady

Od: buten
Datum: 14.2.2017
Čas: 21:40:55

Loni jsme vyhráli hlavně díky proměňování přesilovek – ze 6 zápasů jsme dali 9 gólů v nich, což nám v podstatě vyhrálo 3 zápasy ze 4.
Kloz-Roubík-Tůma byli neskutečně sehraní a oni sami dokázali Kladno vyřadit. Plus k tomu jsme měli Tenkráta a v obraně spolehlivého Pohla. V tomto směru jsme letos bohužel slabší.
I co se týká aktuální formy brankářů.

Od: Severočech
Datum: 14.2.2017
Čas: 19:43:11

To je ticho, jak si všichni vyřizujou v práci dovolenou na zápasový dny. :)

Mně to kupodivu možná vyjde na jeden výjezd i na jedno domácí utkání, tak se těším. Škoda jen že v Ústí už není kam jít po zápase na pivo.

Od: martin68
Datum: 14.2.2017
Čas: 18:22:35

Takže jsme v play-off,dokonce přímý postup a tady je ticho.S tou Slavií to mohlo být hratelnější,možná by bylo lepší i předkolo s Přerovem,pak jít třeba na Jihlavu,ale máme Kladno.No a co,kdo věřil loni,nikdo a postoupili jsme.Ted jsme stejně silní a kádr máme snad širší než loni,tak proč ne znova.Vždyt Kladno není bůhví co,Kloz s Tůmou,Burger,Ten­krát,Ton,to přeci nejsou už žádný obr hvězdy.Myslím si,že při troše štěstí a při maximálním výkonu je můžem potrápit.Chce to,aby se chytli i golmani,třeba Vlčák se na play-off umí připravit.Kladno je favorit,ale už se těším,a dočkat se zážitku jako loni,to by bylo super.TAK KLUCI,DEJTE DO TO VŠECHNO.SLOVAN.

Od: pua
Datum: 13.2.2017
Čas: 21:12:38

8-)tak na ofíco stránkách jsme na 7 pozici........

7. Ústí nad Labem 52 17 9 0 8 18 147 : 162 77 -

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 21:05:39

4–2

Od: buten
Datum: 13.2.2017
Čas: 21:03:28

Tak si můžeme shrnout základní část:
Můžeme litovat začátku soutěže, kdy jsme v několik zápasech (nejvíce Frýdek a Liťák) ztratili větší vedení v zápase a zůstali bez bodů. A také posledních 10 kol, kdy jsme nebyli schopní doma porazit níže postavené týmy (ba co víc, dostali jsme od nich pěkný příděl).
Taktéž série venkovních zápasů, kdy jsme až 7.prosince dokázali venku vyhrát za 3 body byla unikátní.
Oproti loňsku máme o 2 body více, rovněž o 2 místa v tabulce jsme výše. Je to způsobeno hlavně tím, že letos odskočily 3 týmy (Budějky, Jihlava, Kladno), které se dostaly přes 100 bodů. Loni to bylo pouze Kladno.
Pořád tu žehráme na obranu, ale dostali jsme o 16 gólů méně než loni :-D Na druhou stranu zase dali o 29 gólů méně – velká porce z toho bude díky odchodům Tůmy, Kloze a zranění Roubíka během sezony.
V Playoff můžeme hrát s čistou hlavou, hráči se snad budou chtít ukázat. Nicméně realisticky to vidím na 4:1 pro Kladno.

Od: Severočech
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:47:22

Doufal jsem ve Slavii, byla dle mého hratelná, je blízko, byla by to změna, přece jen ještě relativně atraktivní soupeř. A doufal jsem, že nebude předkolo. Takže jsem spokojenej tak nějak napůl. V naší momentální formě to může být s Kladnem nehezky rychlé, ale budu doufat, že se hecnem a ještě si z hokeje nějaké pěkné zážitky odneseme. Každopádně tu Slavii jsme měli několikrát ve vlastních rukou. Můžem spílat jen sami sobě a nakonec jí i paradoxně velmi děkovat, že se hráči nemusí drácat v předkole kamsi do Přerova.

Od: buten
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:45:55

Mira: Jihlavě šlo u nás o potvrzení 2.místa v tabulce, tedy výhodu domácího prostředí do semifinále, tudíž to, že hrál Čachotský bylo adekvátní..

Od: Ivan
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:45:34

Při všech problémech během sezony(peníze, odchod Kloze a Tůmy atd.)to dopadlo dobře!

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:44:20

asi si na ně věříme

Od: buten
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:43:02

Takže Kladýnko – přesně ti, co jsme už od ledna nechtěli..
Ale paradoxně jsme proto právě od nového roku udělali maximum – když nejsme schopní doma vyhrát 5 zápasů v řadě, dobře nám tak..
Slávia by byla hratelná, bylo by to 50:50…

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:42:24

udělaj to aspon na 6 zápasů

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:41:28

Jágrov

Od: Johny
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:41:15

tak ve čtvrtfinále Kladno. ale proti nim to stejně bude asi rychlý. ta ještě dvakrát doma na hokej a čau :-D

Od: pua
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:05:43

8-)ono je to těžký, hodně těžký, když máme jednu z nejhorších obran ve WSM lize...... Podle jmen by to být nemělo, ale obdržené góóly mluví za vše.

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 20:04:33

Ted v předkole Přerov,ve čtvrtfinále Jihlavu a v semifinále nás zastavěj Budějky

Od: Severočech
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:54:37

Popravdě teď vůbec nevím. Slavia byla hratelná, Kladno bez předkola, no, ale aspoň by to bylo relativně dostupné. Asi bych teda radši, kdyby teď Slavia vyhrála, abych se mohl jet do toho Kladna podívat, přestože letos asi nehrozí, že by nás podcenili jako loni. No uvidíme.

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:51:28

minimálně 2krát,čtvrtek,pátek

Od: alims
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:50:23

nevím jak se to dál hraje, ale to už půjdeme jenom jednou doma na hokej a bude po sezóně?

Od: pua
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:48:32

8-) teďkon už jenom čekat na zázrak na Slávii…

Od: martin68
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:46:39

Tak ve čtvrtek na značkách

Od: yorke
Datum: 13.2.2017
Čas: 19:06:27

Severočech: Z druhé třetiny jsem viděla asi pět minut.. ale ne vcelku :-)
Jinak (z toho, co vidím) strašně ztrácíme puky, úplně zbytečně. Je to takové zmatené..

Od: Severočech
Datum: 13.2.2017
Čas: 18:51:19

yorke: Já si minule nadával, že jim na to skočil, i se stabilním připojením to šlo zcela bídně, tak dneska trnu u onlajnů, znova jsem do toho jít nechtěl. Tak přeju, ať je to dneska lepší.
Jinak tři vyloučení během minuty, to je extrém!

Od: Johny
Datum: 13.2.2017
Čas: 18:49:14

během jedné minuty mám 3 vyloučení :_!

Od: yorke
Datum: 13.2.2017
Čas: 18:30:05

Koukáte někdo na ten placený přenos? První třetina mi neběžela snad minutu v kuse a teď už to pro změnu nejede vůbec.. :-(

Od: pua
Datum: 13.2.2017
Čas: 17:55:42

8-) už zase láážo pláážo.....:

Očividně se agresivní styl hry jeví zatím lépe Třebíči, a to i po prvním inkasovaném gólu. Nyní vhazování před Soukupem, které si vzali domácí a ihned pálí. Brankář hostů měl plné ruce práce.

Od: Ivan
Datum: 13.2.2017
Čas: 14:41:58

Tak dnes potvrdit, že nepatříme do předkola.

Od: Mira
Datum: 13.2.2017
Čas: 09:16:42

To má Jihlava trochu smůlu. V zápase, kde jí prakticky o nic nešlo, mohla pošetřit nejlepší hráče. Místo toho asi přišla o Čachotského do play-off. Dle zápisu má to zranění asi dlouhodobější.


Jinak dnes by stačily dva body, ale spoléhat na výhru v prodloužení nebo na nájezdy nemohou. Musí vyhrát za tři body. Pokud totiž Prostějov vyhraje na Slavii, a ta pravděpodobnost tu je, budou až na 7. místě a bude je v předkole čekat Frýdek, popř. Přerov…

Od: buten
Datum: 12.2.2017
Čas: 22:43:24

Včera jsme měli přesilovek dost, bohužel jsme dobře sehráli jen 2 první.
Ty ostatní stály za dvě věci, kdy jsme se pomalu ani nedokázali dostat do pásma a vystřelit na Škarka.
Rozhodčí sice nefoukl na obě strany pár sporných zákroků, ale Jihlavě určitě nenadržoval, na to tady v sezoně byli lepší pruhovanci.
Já spíš nechápu, jak může čárový pískat zakázané uvolnění, když je puk ještě před koncovou čarou a je evidentní, že by ho hráči dojeli – viz 2.třetina. :_!

Od: Johny
Datum: 12.2.2017
Čas: 18:35:01

je fakt, že rozhodčí byl špatnej. chvílemi to vypadalo, že bruslí v jihlavském dresu. Slovan si to prohrál sám, ale bylo tam pár sporných verdiktů.

Od: SUKY
Datum: 12.2.2017
Čas: 18:13:19

Osobně jsem chyběl na třech utkáních za dvě sezóny. Ale starám se spíše o to co se děje na tribunách to bude asi ten základní problém. Taky mě ale štve to, že se včera prohrálo, ale určitě nám to neprohrál rozhodčí :_?

Od: zlutak
Datum: 12.2.2017
Čas: 17:45:37

suky: nepíšu pořád. píšu vetovat to jednooké hovado co vidí jenom naše fauly. nevím kolik zápasů si viděl když to píská ten blb, ale i poslední 4 by ti měly stačit abys pochopil proč jsem napsal vetovat. když to dokáží v jiných klubech nevím proč to nedokážeme my.

Od: SUKY
Datum: 12.2.2017
Čas: 10:21:56

zlutak : Koho by si pořád vetoval ? Klub smí vetovat jednoho rozhodčího v sezoně, pokud vetuje dalšího tak ten před tím může opět pískat. Je zajímavé, že když se vyhraje tak " jooo vyhráli jsme" , prohraje se a najednou je to " oni prohráli " !

Od: Severočech
Datum: 12.2.2017
Čas: 10:21:11

Už tam ta Slavia málem byla, sakra!!!

Od: pua
Datum: 11.2.2017
Čas: 21:18:52

8-) dnes snad, ACH JÓÓ.........

Od: buten
Datum: 11.2.2017
Čas: 20:11:22

Navíc jsme dnes měli využít posílené sestavy o Poulíčka a Bernada.
Nezbývá, než doufat, že momentálně se nám venku daří víc, a že v Třebíči vyhrajem…

Od: buten
Datum: 11.2.2017
Čas: 20:06:52

Když naštvat lidi, tak přece pořádně,ne? :_! Půl zápasu hrajeme v klidu, dobře do obrany, vybudujeme si důrazem před bránou vedení 3:0…
Co bychom chtěli víc? :-? Nám to prostě nestačí.
3.třetina z naší strany nemastná neslaná, když teda zase důrazem odskočíme na 5:3, tak to 6 min do konce nedokážeme udržet, vyhrát za 3 body a uhrát si nejhůře 6.místo…(Prostějov na rozdíl od nás porazí silného soupeře).
Škarek byl dneska nejistej, po 4. gólu jsem už ho viděl na střídačce, ale když mu jednou nasypem tolik gólů, tak se nám rozsype obrana…
A prodloužení bylo z naší strany opět vrcholem trapnosti…nejdřív se Vágner zdejchne z ledu, takže následuje ztráta puku v útočném pásmu a pak když můžeme jet sami na bránu, tak jim překáží puk :_!

Od: zlutak
Datum: 11.2.2017
Čas: 19:39:11

super super super
i dorostenec v bráně by dneska bylo lepší řešení než bohužel soukup. dnes to mužstvo nepodržel.
kolik potřebujete od roubase gólů abyste udrželi vedení?
pane mareš pane mach vy opravdu nemáte koule? už 4 roky vás ta s.v.i.n.ě. P. Würtherle zařezává a vy nedokážete nic? litoměřice nejsou tak daleko tak se jděte učit k tvrzníkovi ten dokáže takový vypatlaný hovado vetovat. jestli není na benzín odvezu vás oba zdarma.
škoda dobře rozehraného zápasu.
to je přesně to proč nedokážete přitáhnout do hlediště fanoušky a do pokladny peníze od sponzorů.

Od: martin68
Datum: 11.2.2017
Čas: 11:00:09

Tak dneska by to chtělo zkusit urvat 3 body,Třebíč by mohla prdnout v posíleným Frýdku a 5.flek je doma.

Od: Severočech
Datum: 9.2.2017
Čas: 03:59:10

Výborně, skvěle, chlapci a chlapi! Tak mě mrzí, že jsem nemohl. Kus od baráku, ale nástup do práce ve 3.47 si nevybírá. :) Jsem zvědav na hodnocení od zúčastněných, ale vypadá to na skvělou práci brankáře, obrany a dle střel i útoku. Pojďme tu šestku urvat! A ideálně jít na Slavii. :)

Od: Mahoney
Datum: 9.2.2017
Čas: 02:04:41

To Alexander: dej si hruštičku, zapij jí Krakonošem a garantuju ti, že přestaneš mít potřebu mlít takový houna. . . http://mahon.raj­ce.idnes.cz/Jan_Bech­er/#…http://mahon.raj­ce.idnes.cz/Jan_Bech­er/#… — p.s.: Spišská je nejlepší, prodal jsem jí už hektolitry a s pocitem barmaního psychiatra pak koukám na ty vysmátý pohodáře. Chlastej vole a předtím, než budeš někomu nadávat do komunistů napočítej do deseti.. ;-)

Od: buten
Datum: 8.2.2017
Čas: 21:32:47

S Benátkama máme 6 bodů skóre 11:11 a s Přerovem také 6 bodů skóre 9:13. Takže to chce alespoň ještě bodík doma s Jihlavou. Když vyhrajem za 3 body (či získáme stejně nebo víc bodů než Prostějov doma s Kladnem), tak budeme nejhůře šestí :-) , protože máme s Prostějovem lepší bilanci.
Totéž s Třebíčí, která hraje ve Frýdku (ten bojuje o 10.místo).
Chce to do toho dát v sobotu všechno jak na ledě tak v hledišti :_?

Od: buten
Datum: 8.2.2017
Čas: 21:24:27

No já zírám 8-) :_?
Říkal jsem si pak v duchu, že by byla sranda vyhrát 2:1, když jsme pořád prohrávali jen o gól…a ono jo :_?

Od: pua
Datum: 8.2.2017
Čas: 20:23:42

8-)úplně suprr!! Gratulace !!

Od: yorke
Datum: 8.2.2017
Čas: 20:19:26

super! :_?

Od: martin68
Datum: 8.2.2017
Čas: 20:18:20

Měl jsem to tušení,gratula­ce,bomba.

Od: SUKY
Datum: 8.2.2017
Čas: 19:51:59

Roubas krásně na 1:1 jedeme hoši !
http://livespor­ttv.cz/index.php?…

Od: martin68
Datum: 8.2.2017
Čas: 18:30:03

Proč jako Navarra hraje za Děčín a my hrajem na 3 lajny.To mi fakt hlava nebere.

Od: buten
Datum: 8.2.2017
Čas: 18:15:17

martin68: Jako součet bodů obou soupeřů každopádně :-D :_?

Od: martin68
Datum: 8.2.2017
Čas: 17:18:31

Cejtim,že dnes budou 3 body

Od: zlutak
Datum: 8.2.2017
Čas: 15:47:01

svátek hokeje byl opravdový SVÁTEK. tolik hvězd pohromadě se vidí málokdy. jenom jsem nepochopil tu část fanoušků co hned vypadla ze stadionu a nepočkala na děkovačku. myslím že si ji zasloužili všichni hráči, rozhodčí, trenéři a všichni ostatní co se na tom podíleli.

Od: zlutak
Datum: 8.2.2017
Čas: 15:42:54

alexander: asi si nepochopil, že sparta reprezentovala česko. když se tam nedostanou tvoje kluby. asi to neumějí nebo nemají chuť. je mi tě líto.

Od: Severočech
Datum: 8.2.2017
Čas: 09:14:40

Komunistická rudá Sparta? Tak to je ubohý. Stejně jako nepřát českému zástupci v mezinárodní soutěži. Nejsem s to tohle pochopit.

Od: buten
Datum: 7.2.2017
Čas: 23:47:39

Alexander: Pokud si myslíš, že já jim titul přeji, tak jsi pěkně vedle :-P Já mám jiné oblíbené týmy…
Což ale neznamená, že jim nepřeji právě v Evropě, kdy reprezentují český hokej :_?

Hold u některých je nenávist prostě nepřekonatelná 8-)

Od: Alexander
Datum: 7.2.2017
Čas: 22:10:54

Butene, děkuju za příkladné hodnocení /jako vždy/, ale jsem neskutečně rád, že komunistická RUDÁ SPARTA prohrála. Oni nezískají ten titul ani letos, dokud nebudou mít brankáře, schopného trochu chytat extraligu. Ten Poperlle není golman…

Od: buten
Datum: 7.2.2017
Čas: 22:06:19

Škoda Sparty…za celé představení a prezentaci českého hokeje v LM :_?
Chyběl kousek, podobně jako Lvu Praha ve finále KHL…

Od: buten
Datum: 7.2.2017
Čas: 18:15:54

Saša: Důvod máš napsán přímo v textu, stačí si dočíst a neskončit po pár slovech :-D
Radši si jdi sednout s Babišem, sorry jako 8-)

Od: Ivan
Datum: 7.2.2017
Čas: 09:12:44

Včera před zápasem byla řada rozhovorů, škoda , že nebylo rozumět ani slovo…

Od: Alexander
Datum: 6.2.2017
Čas: 23:04:59

Končim, jdu spát, ten Fantomas mi dal opravdu zabrat.

Od: Alexander
Datum: 6.2.2017
Čas: 23:03:44

Jinak Husák je borec, shodil to letos 2× a pokaždý vyhrál. To ten muslim zatim čeká na příležitost, ale aby se ještě letos dočkal, když má v hajzlu rameno.

Od: Alexander
Datum: 6.2.2017
Čas: 23:01:34

Pétokocůre, a ty si se tady vyloupnul odkud? Ty si zřejmě příbuznej Preissingera, že nehrajou ten presing.

Od: Alexander
Datum: 6.2.2017
Čas: 22:59:28

Butene,na nájezdy to má letos Slovan 4:1, tak ti nerozumim.
Trenér Havířova byl mimo? Proč? Mimo jsi tu ty už hezkou řádků měsíců.
Nemám tě rád,stejně jako Babiše,ale chtěl bych tě poznat. Pozvi mě někam.

Od: buten
Datum: 6.2.2017
Čas: 22:34:56

Pěkný to bylo :-D Konečně po dlouhý době (pár let) v Ústí hokej bez nervů :-)
Salfa dobře vymodlený a proměněný TS :_?
Rozhodčí se se svými kousky také parádně zapojili a bitka pěkná, jen to chtělo u Konečného více času věnovat tréninku stability na bruslích :-D
Góly parádní z obou stran…např. Pavel Janků to má stále v rukách. A rozhodly vlastně nájezdy, které jak známo, prostě neumíme :-D

Od: pua
Datum: 6.2.2017
Čas: 22:08:48

8-) taky dobrej výsledek…http://w­ww.onlajny.com/mat­ch/index/date/2017–02–06/id/200314

Od: Pepa.007
Datum: 6.2.2017
Čas: 21:43:35

Dneska fakt supr. A libil se mi ten typek, co o druhy prestavce sjel schody na B2 az k mantinelu po zadech.
Hosi dekujem! A tobe sjezdari taky. :-D

Od: hokejka55
Datum: 6.2.2017
Čas: 14:25:39

ucta k souperi :-) takhle by to melo vypadat :-)

Od: buten
Datum: 6.2.2017
Čas: 11:53:49

Trenér Havířova byl slušně mimo: „proti nám stál kvalitní soupeř, který je na venkovních hřištích výborný, proto je 6. v tabulce“ :-D :-D
V sezoně kam přijedem, tam prohrajem, ale pořád z nás mají vítr :-D

Od: SUKY
Datum: 5.2.2017
Čas: 19:39:52

Sestřih ze zápasu v Havířově !

https://www.y­outube.com/wat­ch?…

Od: petrkocour
Datum: 5.2.2017
Čas: 13:29:51

včerejšek hrúza,chce to změnu stylu pořádnej útok a hráče který budou soupeře masírovat a né jim clonit jak slečinky! Hrajeme to až do kuchyňe a na hovno a presing taky žádnej. BYLA TO OSTUDA. Trenér koukám dělá změny který nikam nevedou!!!!

Od: hokejka55
Datum: 5.2.2017
Čas: 11:43:39

To jako volke pochytal fakt 55 strel? :-D my nemame obranu? :-D kdyby v lize nebyl most co nema v lize co delat tak jsme nejhorsi :_! Nerikejte mi ze mame tak hrozny hrace ze musime dostavat tolik golu? Ale tak co hrajem bez ambici takze je vsechno jedno kdyz se nesestoupi........ taktika hrrrr na ne a pak to vsechno konci 6:2

Od: Johny
Datum: 5.2.2017
Čas: 11:01:51

nemáme žádného hráče, který by přitvrdil a někoho sundal. ti soupeři jsou silovější a vždycky to umlátí. Přindiš je zraněný a stejně to není moc bijec. chybí ten Sobotka z loňska. tak aspoň pochvala Husákovi

Od: ota
Datum: 5.2.2017
Čas: 10:40:35

K rozhodčímu jen tolik, Kladno bylo ve všech směrech lepší a tak ani nepotřebovalo jeho pomoc, která se zdá být někdy až nepochopitelná. To však je trend většiny rozhodčích v první lize, pomáhat těm lepším a ty slabší nejlépe srazit na kolena, aby nedejbože velikány netrápili! Slovan neustále překvapuje, zápasy, které má prohrát nečekaně vyhraje (Přerov, Havířov) a doma ne a ne udělat nějaké body. Takže nás čeká zřejmě předkolo, kde bychom mohli mít šanci, pokud nenarazíme na Litoměřice. Zkrátka a dobře, závěr sezóny se blíží a opět budeme očekávat věci kolem sezóny příští. Snad vše dobře dopadne!!!

Od: kolohnat
Datum: 5.2.2017
Čas: 10:37:14

Včera super mač, i když s prohrou, mělo to playoffovou atmosféru a nasazení:_?
Chválím Husáka, že se nebál shodit rukavice :_?
Škoda neproměněnejch šancí – bylo tam několik gólovek, nějaká tyčka, i když na druhý straně tam mohlo taky spadnout více gólů.
Teďka by to chtělo si pohlídat 7. místo a bude to super…začít předkolo play off doma ,postoupit dále a bude splněno a všeobecná spokojenost :-)
Rozhodčí tragickej, i když si nemyslím, že by nějakej nadržoval kladeńákům…

Od: Johny
Datum: 5.2.2017
Čas: 09:45:05

takže shrnutí zápasu s Kladnem

  1. rozhodčí – katastrofa. je neskutečný, co je schopný pískat první ligu. asi mají nedostatek rozhodčích. to už je několikátý zápas, kdy rozhodčí je převlečen v dresu soupeře.
  2. Slovan bojoval, vytvořil si hodně šancí. ale promění toho málo, zatímco Kladno dává góly snad ze všeho
  3. Moskal bojoval, dobrej bruslař, ale zatím nechodí moc do branky, gólů asi moc nedá
  4. forma nějak odešla, s tímhle máme v předkole po sezóně. ale není se co divit, když každý hráč, který se trochu ukáže hned odejde jinam, tak s kým to pak chcete hrát
Od: zlutak
Datum: 5.2.2017
Čas: 09:00:57

P. Würtherle – několikrát jsem psal že je to slepý h.o.v.a.d.o. a on to tady dokazuje v každém utkání. toto hodnocení se dá napsat po každém jeho zápase.
druhá otázka je co se děje z hokejistou, který přestoupí do kladna? viz kloz, tady hokejista (a dobrý) v kladně prase (a taky dobrý). stačilo co předváděl ve 36 kole.

Od: pua
Datum: 4.2.2017
Čas: 21:11:10

8-) nebyl jsem na sezení, kritizovat hru nebudu, výsledek mluví za vše.......

Od: hokejka55
Datum: 4.2.2017
Čas: 20:14:14

To se letos asi nepovede.....­..poulicek tu hraje kazdej druhej zapas. Bernad vubec a nemame ani jednu lajnu co by to tahla jako loni 1. Utok. Zatim to vypada ze moskal se moc nechyt ( nevim, jeste jsem ho nevidel hrat). Mame spis sestupnou tendenci nez loni kdy jsme to spis dohaneli. V predkole to bude 50 na 50 a to jestli nechytnem litak na kterej letos neumime. Spis se bojim novy sezony 8-O dolezal zmizi nejspis za lepsim a uvidi se koho udrzime a privedeme, teda jestli se vubec zacne hrat.:_?

Od: ota
Datum: 4.2.2017
Čas: 08:44:44

No, kdyby se mělo něco podobného povést jako loni, nikdo z nás by se určitě nezlobil. Ono bez nervů se hraje úplně jinak. Uvidíme…

Od: rangers
Datum: 4.2.2017
Čas: 02:55:54

o čem se to tady bavíte,Slovan přežil sezonu a cíl je splněn, více nečekejte

Od: martin68
Datum: 3.2.2017
Čas: 16:39:45

vždyt jsou ještě 4 zápasy,2 body jim určitě nestačí a máme lepší vzájemné zápasy.Zítra hned zabodujem s Kladnem a oni rupnou v Mostě,i když Česťa jim to asi pustí.S Kladnem to vidím na prodloužení.

strana: 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 
fórum vytvořil Jonweb | příspěvky edituje Texyla syntaxí Texy!
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde